Drahomír Kadlec slaví narozeniny

Drahomír Kadlec oslavil půl století

Bývalý hokejový reprezentant, mistr světa v ledním hokeji, účastník dvou zimních Olympijských her a hokejbalový trenér Drahomír Kadlec oslavil v neděli padesáté narozeniny.

Současný trenér hokejbalového Alpiqu sbíral do roku 2006 úspěchy hokejové. Na Kladno se dostal jako dorostenec a hned se zde stal mistrem Československa. Za Kladno i další česká města odehrál spoustu sezón, hrál ale i ve Finsku a Itálii. Za československou reprezentaci se účastnil čtyř mistrovství světa a jedněch olympijských her, za Českou republiku přidal další tři mistrovství světa a dvoje olympijské hry a roku 1996 se stal s českou reprezentací mistrem světa.

Od roku 2006 trénuje hokejbal v Kladně a roku 2010 se stal trenérem české reprezentace. S týmem HBC Alpiq Kladno vyhrál již pětkrát nejvyšší českou soutěž a s českou reprezentací se stal mistrem světa.

Odkaz:

Autor: Klára Drahotová, red.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>