kapitán Borek Fokt

Kladno porazilo Ústí během prvních tří setů

Tentokrát to bylo utkání, jak má být. Kladno se vyvarovalo zbytečných chyb a nutilo soupeřům z Ústí svou hru. Odměnou mu bylo tříbodové vítězství.

Kladenský volejbalový tým mužů se dlouhodobě na zápasech trápil vlastními chybami. Utkání se nedařilo dovést do vítězného konce, a nebo šlo o vítězství v pátém setu za dva body.

V sobotním utkání proti Ústí nad Labem ale pánové jeli jako kulomet. V prvních dvou sadách zakončili hned prvními setboly. Vyrovnaný byl pouze třetí set, kdy se soupeři dotáhli na skóre 21:18. Kladenští naštěstí neztratili nervy a vyhráli i třetí sadu. Zápas tak skončil jednoznačným vítězstvím domácích 3:0.

Autor: Klára Drahotová, red.