policie České republiky

Neznámý řidič lákal chlapce na bonbóny

V minulém týdnu měl muž v tmavém autě nabízet bonbóny dvanáctiletému školákovi. Incident proběhl blízko autobusové zastávky ve Vinařicích, kde chlapec rychle nastoupil do autobusu a odjel.

Přestože se incident stal minulý týden, policie se o něm dozvěděla až včera a hned započala vyšetřování. Případ na policii oznámila ředitelka vinařické základní školy, kterou chlapec navštěvuje. Ten šel minulý týden na zastávku, když u něj zastavil muž v tmavém autě. Řidič mu měl údajně nabízet bonbóny, chlapec se vylekal a přeběhl na druhou stranu, kde zrovna stavěl autobus. Odjel autobusem domů, vše řekl rodičům, a ti to oznámili ředitelce školy.

Policisté se nyní snaží vyšetřit, co se vlastně minulý týden přihodilo, velká časová prodleva ale vyšetřování moc nepřispívá. Na Kladensku se jedná o ojedinělý případ. Pár podobných hlášení bylo, ale ukázala se jako nepravdivá.

Odkaz: http://kladensky.denik.cz/zpravy_region/muz-pry-nabizel-chlapci-bonbony-20150923.html

Autor: Klára

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

dvacet + 14 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>