tábor Šamani

Přihlaste své děti na letní tábor Šamani, kde si užijí prázdniny ve stylu templářských rytířů

Tábor Šamani s dlouholetou tradicí a kladenskými organizátory se tradičně koná první dva týdny prázdnin (2.-16.7.). Minulý rok proběhl ve znamení Her o trůny, letos přichází na řadu období templářů.

Tábor je umístěn v rekreačním středisku v Kletečné u Humpolce v oblasti Českomoravské vrchoviny. V blízkosti tábora se nachází tři přehradní nádrže, kde se děti mohou koupat nebo jezdit na raftech. Středisko je vybaveno sportovními hřišti na volejbal a fotbal, bazénem a od letošního roku bude pro děti zřízena kreativní místnost (kreslení, hraní stolních her…). Děti jsou ubytovány v chatkách, bungalovech, a ty nejmenší v pokojích v budově. Stravování probíhá v jídelně.

V okolí tábora je krásná příroda, kam děti chodí na výlety, a čeká je i jednodenní výlet do blízkého Pelhřimova. O pohybové aktivity se mj. starají profesionální trenéři bojových umění, dva příslušníci české armády a trenérka pohybových aktivit s hudbou. Kromě sportu jsou pro děti připraveny i kreativní činnosti a intelektuální hry. Vedení tábora je v rukou zkušených pedagogů, přítomen je zdravotní personál a psycholog.

Každý ročník má své jedinečné téma, obvykle historicky zaměřené. Tábor zažil éru Vikingů, pirátů, samurajů a letos se děti ocitnou v době templářů.

S přihláškou neotálejte, tábor bývá rychle zaplněn. Celková kapacita je 160 dětí, jejichž věk se pohybuje od 6 do 16 let.

Odkaz: http://samani-tabor.cz/

Autor: Klára Drahotová, red.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deset + čtyři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>