Rytíři vítězí 5:2

Machač zaválel s Prostějovem svým hattrickem

Rytíři se proti Prostějovu prosadili pěti góly v řadě a v klidu si dojeli pro vítězství. Nejlepším střelcem se stal Patrik Machač, který se do soupeřovy branky trefil třikrát.

Domácí Kladno vjelo do utkání s jasnou převahou. Prostějov téměř nepustili hráči k puku a hned v první třetině nastříleli do jestřábí branky tři góly. Druhá třetina pokračovala ve stejném duchu a Rytíři vytáhli skóre na 5:0. V závěrečné části se probudili hosté a začali Kladnu vracet utržené góly. Za záda Mensatora však propašovali jen dva góly.

Jako největší střelec Kladna se ukázal Patrik Machač se svým hattrickem a Jan Rudovský, který vstřelil stou branku letošní sezóny.

Rytíři Kladno – Prostějov 5:2

Na další domácí utkání můžete zajít v sobotu 28. listopadu od 16 hodin.

Autor: Klára Drahotová, red.