rytíři kladno vs. slavie praha

První zápas a první vítězství pro Rytíře

Rytíři rozjeli novou sezónu WSM ligy (dříve 1. ligy) úspěšně. Zápas proti Slavii sice skončil 2:2, v následných nájezdech ale zvítězilo Kladno.

Po první třetině se Rytíři moc neradovali. Střeleckých šancí byl dostatek, žádná ale neskončila gólem. Za to Slavie slavila první branku a z ledu odcházela po první třetině s jednobodovým náskokem. Druhý nástup na led Kladno rapidně vylepšilo. Ve dvaadvacáté minutě se Stachova střela odrazila od jednoho ze slávistů přímo do branky a skóre bylo vyrovnáno. Zanedlouho přišel další gól Skuhravého a Rytíři šli do vedení. Ještě před koncem druhé periody ale přišel druhý gól Pražáků, který vyrovnal na 2:2.

Poslední třetina byla nulová na obou stranách a následovalo pětiminutové prodloužení. Ani v nastaveném čase žádný z týmů neurval vítězství a na řadu přišly samostatné nájezdy. Díky úspěšným střelám Kindla a Rudovského si třetí vítězný bod připsalo Kladno.

Odkaz: http://www.hc-kladno.cz/cz/rytiri-zahajili-sezonu-vyhrou-nad-slavii

Autor: Klára

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

pět × 1 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>