první vítězství sezóny nad českobudějovickým Motorem

Rytíři zdolali dosud neporažený Motor

Motor z Českých Budějovic tuto sezónu Kladnu dlouho odolával. Při posledním střetu však zvítězila rytířská defenziva s Mensatorem v čele, který potřetí v sezóně vychytal čisté skóre.

V první třetině se gólově prosadil David Stach, který tečem otevřel skóre Rytířů. Střelecké snahy přišly i od hostů, puk šel ale mimo bránu. Druhá třetina byla gólová až v závěru. Pitulova střela byla tak rychlá, že se sudí museli poradit, zda gól skutečně padl (jistě, že byl). Poslední gól pak vstřelil Denis Kindl, který sám překonal motorského brankáře.

Poslední část už byla bez gólů a kladenská branka se otřásla jen po nárazu puku do tyče. Kladno poprvé v této sezóně zvítězilo nad Motorem se skórem 3:0.

Autor: Klára Drahotová, red.