Jak se zapojit na webu?

Vážení přátelé a návštěvníci,

komunitní web kladno.cz přichází z novou koncepcí a možností šíření informací ve vašem okolí. V horní liště máte možnost vložit si svůj článek nebo akci, ke kterým můžete přidat i fotky/plakát a odkaz na své stránky. Článek se obratem zobrazí na tzv. blacklistu, což je komunitní web kladno.cz v šedé barvě. Tato stránka zobrazuje všechny příspěvky bez ohledu na jejich obsah. Na úvodní stránku a případně i s odkazem na facebook profil kladno.cz se váš článek/akce dostane po zvážení redakční rady komunitního webu kladno.cz. Posuzujeme aktuálnost, obsah a zaměření vašeho článku. V případě úspěchu takového článku u našich čtenářů zvážíme i finanční odměnu autorovi.

Počet komentářů: 1

  1. je pondělí 28.12.2015 19.30 hodin. Pod okny mlátí několik rádoby sportovců do míče, řvou u toho jak paviáni, nakopávání míče připomíná rány z děla. Konec provozní doby hřiště byl v 17.00 hodin. Ač hřiště zřídilo město, nikoho z města nezajímá, co se tu děje. Takto si město váží svých občanů. Děkujeme pane starosto !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

patnáct − 13 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>